Nasza oferta

Stworzymy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb

Wybierz obszar, który Cię interesuje...

Strona internetowa

Sklep internetowy

Kampanie reklamowe

Pozycjonowanie SEO

Logo marki
Identyfikacja wizualna

PROJEKTOWANIE MARKI | PROJEKTOWANIE LOGO | KSIĘGA ZNAKU

Projekt logo

Twoja marka dopiero startuje? Zapewnij jej logo, które będzie kluczowym elementem jej identyfikacji!
Wyszukany i minimalistyczny logotyp? A może kolorowy emblemat? Doradzimy i dopasujemy odpowiedni styl tak, aby Twoje logo było SKUTECZNE! 

Jeżeli Twoja marka wymaga odświeżenia lub nie jesteś zadowolony z jej aktualnego wizerunku – to dobrze trafiłeś!
Przeprowadzimy dla Ciebie kompleksowy i przemyślany rebranding. Dzięki naszej współpracy Twoja marka będzie jeszcze lepiej wpisywała się w potrzeby Twoich klientów.

3
4

projektowanie marki | MATERIAŁY REKLAMOWE | PROJEKTOWANIE PRODUKTU

Identyfikacja wizualna

Kolejnym krokiem w budowaniu wizerunku marki jest jej identyfikacja wizualna. Na tym etapie zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie wszystkie potrzebne atrybuty. Od wizytówek, teczek i katalogów po wielkoformatowe reklamy i akcesoria.

Materiały reklamowe

Identyfikacja wizualna produktu

Dbałość o szczegóły to znak, że dbasz o to jak postrzega Cię klient! To żywy komunikat: „Wybierz mnie, a zapewnie Ci najwyższej jakości produkt/usługę, z której będziesz zadowolony”.

 

Stwórz własną przestrzeń w sieci

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Nasza oferta digital skierowana jest zarówno do marek, które chcą dopiero zaistnieć w sieci  jak i tych, którzy chcieliby rozwinąć dotychczasowe działania. Krok po kroku wprowadzimy Twój biznes do świata internetu, a nawet e-handlu. Z nami zaprojektujesz i stworzysz swoje miejsce w sieci, które będzie motorem napędowym rozpoznawalności Twojej marki.

WEB DESIGN | OPTYMALIZACJA STRONY |

Strona internetowa

Posiadanie sklepu internetowego to przejście do nowej generacji handlu. Według ostatnich danych najwięcej transakcji dokonywanych jest właśnie w internecie. Dzięki ciągle rozwijającej się technologi, każda nowoczesna marka może dotrzeć ze swoimi produktami do określonej grupy docelowej

Wspólnie z nami zaprojektujesz swój wymarzony sklep online, który godnie będzie reprezentować Twój biznes! Oferujemy sprawdzone i jednocześnie

Posty Grochowica (13)
Posty Grochowica (12)

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Sklep internetowy

Posiadanie sklepu internetowego to przejście do nowej generacji handlu. Według ostatnich danych najwięcej transakcji dokonywanych jest właśnie w internecie. Dzięki ciągle rozwijającej się technologi, każda nowoczesna marka może dotrzeć ze swoimi produktami do określonej grupy docelowej

Wspólnie z nami zaprojektujesz swój wymarzony sklep online, który godnie będzie reprezentować Twój biznes! Oferujemy sprawdzone i jednocześnie funkcjonalne rozwiązania, dzięki którym osiągniesz sukces. Zadbamy o to aby interfejs do zarządzania nim nie sprawił Ci problemów, a Twoi klienci w łatwy sposób mogli dokonywać w nim transakcji. Po zapoznaniu się z Twoją koncepcją doradzimy Ci na każdym etapie projektowania sklepu.

E-commerce to nieograniczony zasięg i możliwość wejścia na wyższy poziom Twojej firmy. Świat stoi przed Tobą otworem!

Dodaj tu swój tekst nagłówka

SEO - zadbaj o swoją pozycję wyszukiwania

Jeżeli posiadasz własną stronę internetową i chcesz ją skutecznie wypromować w internecie w popularnych wyszukiwarkach internetowych takich jak Google, Yahoo, Bing, skorzystaj z naszych usług w zakresie SEO (ang. Search Engine Optimization). Oferujemy kompleksowe działania skierowane na optymalizację strony, dzięki którym osiągnie ona najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania.

Nasze działania poprzedzamy wnikliwą analizą danej branży, dobieramy frazy i słowa kluczowe, a następnie planujemy kampanię tak, aby zagwarantować naszym Klientom stabilną pozycję na szczytach wyników wyszukiwania.

WORDPRESS CMS​

W naszej pracy koncepcyjnej korzystamy z otwartego oprogramowania WordPress, które wyróżnia się różnorodnością dostępnych funkcji oraz możliwością nieskrępowanej kreacji. Program pozwala na presonalizację projektów, dostosowanie ich do wymogów wyszukiwarek internetowych, zapewnia responsywność stron internetowych

DOMENA I HOSTING

Na początku należy zadbać o swoją internetową tożsamość, czyli o domenę, która jest elementem adresu internetowego, który kieruje użytkowników na żądaną stronę. Może to być nazwa własna firmy lub produktu. Kolejnym krokiem jest hosting, czyli udostępnienie miejsca na serwerze, dzięki któremu Twoja strona będzie widoczna dla internautów.

OPTYMALIZACJA

Jeżeli posiadasz własną stronę internetową i chcesz ją skutecznie wypromować w internecie w popularnych wyszukiwarkach internetowych takich jak Google, Yahoo, Bing, skorzystaj z naszych usług w zakresie SEO (ang. Search Engine Optimization). Oferujemy kompleksowe działania skierowane na optymalizację strony, dzięki którym osiągnie ona najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania.

INTEGRACJE

Wybierz z bogatej oferty integracji te, które są potrzebne dla Twojego biznesu. Na podstawie Twoich potrzeb doradzimy Ci i zbudujemy optymalne rozwiązanie. Odpowiednio zaplanowany proces sprzedażowy oraz dobrane integracje ułatwią Ci codzienną pracę.

UX DESIGN

Wrażenia i emocje płynące z korzystania z produktu, determinują to, jak chętnie i jak często użytkownicy będą po niego sięgać. Im bardziej pozytywne są ich odczucia, tym więcej interakcji podejmują, a to bezpośrednio przekłada się na wyższą konwersję. Zaprojektujemy i stworzymy Twoje miejsce w sieci wg. przyjętych standardów. To właśnie większy zysk dla Twojego biznesu jest celem naszych działań.

WOOCOMMERCE

WordPress dzięki wtyczce WooCommerce jest najpopularniejszym rozwiązaniem e-Commerce na świecie. Ze swoją elastycznością i dostępem do setek rozszerzeń, WooCommerce zasila ponad 30% wszystkich sklepów internetowych — więcej niż jakiekolwiek inne platformy. Główną zaletą tworzenia sklepu internetowego na WordPressie + WooCommerce jest jego intuicyjność i elastyczność.

Reklamuj swoją markę w sieci!

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Dzięki naszej ofercie obsługi reklam możesz wypromować swoją markę na jeszcze wyższym poziomie! Zadbamy aby było o Tobie głośno w różnych kanałach komunikacji. Dzięki zaawansowanej technologi systemów reklamowych dotrzemy do określonej grupy odbiorców, którzy z największym prawdopodobieństwem będą zainteresowani Twoim produktem lub usługą. Twoja reklama może docierać zarówno lokalnie jak i globalnie. Oferujemy kompleksową usługę – od konfiguracji systemów po kreacje graficzną reklam.

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Działania w Social Media

Świat social media to ponad 15 mln użytkowników w Polsce, którzy codziennie aktywnie uczestniczą na poszczególnych platformach. Systemy reklamowe dzięki ciągle rozwijającej się technologi targetowania użytkownika – określania jego preferencji, danych demograficznych oraz lokalizacji pozwalają celnie docierać reklamodawcą do określonych grup odbiorców. Zadbamy o to aby oferta Twojego produktu lub usługi wygenerowała jak największą ilość interakcji z klientem. Dzięki social media – stwórz własną społeczność wokół swojej marki, której codziennie będziesz zaznaczał swoją obecność! 
Wspólnie – na podstawie Twoich i naszych doświadczeń zaprojektujemy ścieżkę interakcji klienta z Twoją marką.

kampanie-google-ads
Posty Grochowica (13)

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Kampanie w Google Ads

Kampanie reklamowe Google Ads to sposób na dotarcie do użytkowników dokładnie w momencie, kiedy potrzebują i szukają Twojego produktu lub usługi. Skuteczność tego nośnika reklamy jest niezwykle wysoka. Możliwości precyzyjnego targetowania i określania celu pozwalają zwiększać ilość wejść na stronę, wypełnień formularza, wyświetleń bannerów czy zakupów produktów w sklepie. Dzięki systemowi Google Ads możemy promować Twoją firmę w:

Powierz profesjonalistom prowadzenie i optymalizowanie Twoich kampanii.

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Kampanie Mailingowe

W dobie Internetu popularnym narzędziem reklamy stał się mailing, czyli rozsyłanie za pomocą poczty elektronicznej informacji o charakterze reklamowym i marketingowym. Mailing to jednorazowa reklama docierająca na skrzynki odbiorców, która ma na celu zachęcenie do konkretnego działania – zakupu produktu, udziału w konkursie, założenia konta itp. Jest to jednorazowa forma komunikacji, która przede wszystkim niesie ze sobą konkretną informację. W odróżnieniu do newslettera, w mniejszym stopniu skupia się na budowaniu trwałej relacji. Zadaniem mailingu reklamowego jest przede wszystkim wzbudzenie zainteresowania danym produktem bądź ofertą.

kampanie-mailingowe

Jak działamy?

8

Analiza potrzeb klienta

Na podstawie wywiadu określimy jakie są Twoje potrzeby. Na tym etapie dowiesz się od nas jakie są również możliwości. Wspólnie wypracujemy koncepcje!

Analiza obecnej sytuacji

Czas start! Na tym etapie chcemy dowiedzieć się jak najwięcej o Tobie i Twoim biznesie! Bez znaczenia czy Twoja marka już istnieje na rynku, czy też dopiero jest w Twojej głowe.

Projekty graficzne

Zebrane wcześniej dane pozwolą nam na przygotowanie projektów, które będą podlegać Twojej ocenie. Będziemy rysować, szkicować,, obrabiać i zestawiać grafiki!

Konfiguracja systemów

Budujemy stronę lub sklep? A może realizujemy kampanie reklamową? Jesteśmy już po etapie wizualizacji. Na tym etapie przechodzimy do realizacji projektów.

Bieżąca obsługa i analizy

W zależności od celu jaki realizujemy - nasza droga nie musi się kończyć na etapie oddania projektu. Chętnie zaopiekujemy się Twoją marką i zapewnimy wsparcie!

Zaufali nam