Rozpocznij z nami Kreatywą Współpracę

Z nami postawisz pierwszy krok swojej marki w internecie. Kompleksowo przeprowadzimy Cię przez poszczególne etapy wdrożenia i nadamy rozpędu Twojej marce. Twój sukces to nasz priorytet!

+ 0
Zrealizowanych projektów
+ 0
Partnerów biznesowych
+ 0
Lat doświadczenia
+ 0
Kampani reklamowych

Współpraca z twórcami

Przy realizacji naszych kampanii wykorzystujemy nie tylko systemy reklamowe! Do zrównoważonego budowanie zasięgu oraz świadomości marki wykorzystujemy współpracę z twórcami, blogerami oraz influencerami. Celujemy również w grupy oraz portale tematyczne, które skupiają wokół siebie konkretny target odbiorców.  Współpracuj z nami na partnerskich zasadach – realizuj wspólnie z nami sukces naszych klientów! Zapisz się do naszej bazy reklamowej!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wpisz się do bazy zainteresowanych współpracą! Pozostawiony kontakt posłuży wyłącznie w celu nawiązania potencjalnej współpracy! Zgłoszenie do naszej bazy nie wiąże się z żadnymi opłatami.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Określimy warunki wynagrodzenia

Określimy Twóją ofertę i target

Rozpoczynamy współpracę z marką!

Zleć nam projekt!

Zainteresowała Cię nasza oferta? Chcesz wejść do świata digital i kompleksowo skorzystać z naszych usług? Skontaktuj się z nami bezpośrednio lub już teraz wypełnij BRIEF projektowy dla usług, którymi jesteś zainteresowany. Ułatwi nam to zrozumienie Twoich potrzeb i określenie zakresu działań dla Twojej marki!

Brief projektowy

W zależności od obszaru naszej oferty - przygotowaliśmy odpowiednie Briefy dla każdego z nich. Dzięki nim precyzyjnie określamy zakres działań oraz Twoje potrzeby. Stanowi on integralną część umowy - dzięki czemu masz pewność, że finalny efekt będzie dokładnie taki jaki oczekiwałeś