Web Development​

_ {code} {/develop} UX&UI design ecommerce integration .

Nasza oferta digital skierowana jest zarówno do marek, które chcą dopiero zaistnieć w sieci  jak i tych, którzy chcieliby rozwinąć dotychczasowe działania. Krok po kroku wprowadzimy Twój biznes do świata internetu, a nawet e-handlu. Z nami zaprojektujesz i stworzysz swoje miejsce w sieci, które będzie motorem napędowym rozpoznawalności Twojej marki.

Strony internetowe

OK! Twoja marka już posiada jakiś „kształt”. Nazwa, logo, dobrana kolorystyka, zdefiniowana oferta. Możesz stawiać pierwsze kroki…
Fajnie byłoby zaprezentować dotychczasowe działania szerzej.

Prowadzisz lokalny biznes? Restauracje? Działasz w branży beauty? Zaprezentuj klientom swoją ofertę w sieci! Wyróżnij się dzięki starannie zaprojektowanej stronie internetowej, która będzie wizytówką Twojego biznesu. Projektowanie poprzedzamy analizą potrzeb, branży oraz grupy docelowej – tak aby idealnie „wstrzelić się” w wymogi rynku. Twoją stronę stworzymy w oparciu o WordPress – czyli najpopularniejsze rozwiązanie na rynku.

Sklepy internetowe

Posiadanie sklepu internetowego to przejście do nowej generacji handlu. Według ostatnich danych najwięcej transakcji dokonywanych jest właśnie w internecie. Dzięki ciągle rozwijającej się technologi, każda nowoczesna marka może dotrzeć ze swoimi produktami do określonej grupy docelowej

Wspólnie z nami zaprojektujesz swój wymarzony sklep online, który godnie będzie reprezentować Twój biznes! Oferujemy sprawdzone i jednocześnie funkcjonalne rozwiązania, dzięki którym osiągniesz sukces. Zadbamy o to aby interfejs do zarządzania nim nie sprawił Ci problemów, a Twoi klienci w łatwy sposób mogli dokonywać w nim transakcji. Po zapoznaniu się z Twoją koncepcją doradzimy Ci na każdym etapie projektowania sklepu.

E-commerce to nieograniczony zasięg i możliwość wejścia na wyższy poziom Twojej firmy. Świat stoi przed Tobą otworem!

Integracje i procesy

Posiadanie sklepu internetowego to przejście do nowej generacji handlu. Według ostatnich danych najwięcej transakcji dokonywanych jest właśnie w internecie. Dzięki ciągle rozwijającej się technologi, każda nowoczesna marka może dotrzeć ze swoimi produktami do określonej grupy docelowej

Wspólnie z nami zaprojektujesz swój wymarzony sklep online, który godnie będzie reprezentować Twój biznes! Oferujemy sprawdzone i jednocześnie funkcjonalne rozwiązania, dzięki którym osiągniesz sukces. Zadbamy o to aby interfejs do zarządzania nim nie sprawił Ci problemów, a Twoi klienci w łatwy sposób mogli dokonywać w nim transakcji.

Płatności Online

Przesyłki kurierskie

Zarządzanie magazynem

Narzędzia analityczne

Kluczowe elementy, o które zadbamy!

Przy naszych realizacjach korzystamy z otwartego oprogramowania WordPress, które wyróżnia się różnorodnością dostępnych funkcji oraz możliwością nieskrępowanej kreacji. Program pozwala na presonalizację projektów, dostosowanie ich do wymogów wyszukiwarek internetowych, zapewnia responsywność stron internetowych

WordPress dzięki wtyczce WooCommerce jest najpopularniejszym rozwiązaniem e-Commerce na świecie. Ze swoją elastycznością i dostępem do setek rozszerzeń, WooCommerce zasila ponad 30% wszystkich sklepów internetowych — więcej niż jakiekolwiek inne platformy.

Główną zaletą tworzenia sklepu internetowego na WordPressie + WooCommerce jest jego intuicyjność i elastyczność.


Wrażenia i emocje płynące z korzystania z produktu, determinują to, jak chętnie i jak często użytkownicy będą po niego sięgać. Im bardziej pozytywne są ich odczucia, tym więcej interakcji podejmują, a to bezpośrednio przekłada się na wyższą konwersję. Zaprojektujemy i stworzymy Twoje miejsce w sieci wg. przyjętych standardów.
To właśnie większy zysk dla Twojego biznesu jest celem naszych działań.

Na początku należy zadbać o swoją internetową tożsamość, czyli o domenę, która jest elementem adresu internetowego, który kieruje użytkowników na żądaną stronę. Może to być nazwa własna firmy lub produktu.

Kolejnym krokiem jest hosting, czyli udostępnienie miejsca na serwerze, dzięki któremu Twoja strona będzie widoczna dla internautów.

Jeżeli posiadasz własną stronę internetową i chcesz ją skutecznie wypromować w internecie w popularnych wyszukiwarkach internetowych takich jak Google, Yahoo, Bing, skorzystaj z naszych usług w zakresie SEO (ang. Search Engine Optimization).

Oferujemy kompleksowe działania skierowane na optymalizację strony, dzięki którym osiągnie ona najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania.

Wybierz z bogatej oferty integracji te, które są potrzebne dla Twojego biznesu. Na podstawie Twoich potrzeb doradzimy Ci i zbudujemy optymalne rozwiązanie. Odpowiednio zaplanowany proces sprzedażowy oraz dobrane integracje ułatwią Ci codzienną pracę.